„Počas môjho štúdia na Fakulte Hospodárskej Informatiky Ekonomickej univerzite v Bratislave som mala možnosť sa zúčastniť študijného programu na Universidad Complutense de Madrid. Táto škola je jedna z najlepších a zároveň je to najväčšia univerzita v Španielsku. Mala som možnosť vybrať si predmety, ktoré sa týkali programu Business administation and Law. Tieto predmety mi okrem samostatnosti dali aj bohaté znalosti, čo sa týka business angličtiny, keďže celý program som mala v angličtine - je to niečo úplne iné, ako hovorová angličtina, ktorú som mala na perfektnej úrovni. Učili ma profesori z rôznych štátov, nielen z Španielska, ale aj Nemecka a Anglicka. Naučila som sa aj základy španielčiny. Tieto jazyky plne využívam v práci, keďže pracujem v medzinárodnom prostredí, kde celá moja dokumentácia musí byť dokončená v angličtine. Určite odporúčam zúčastniť sa tohto programu, pretože mi okrem disciplíny dal aj mnoho zážitkov - štúdium počas tohto programu prebiehalo na báze reálnych prípadov a spoločností, kde sme analyzovali mnohé situácie v omnoho zaujímavejšej forme, než v skutočnosti.  Pracovali sme veľa v skupinách, čo mi dalo okrem priateľov aj rozhľad a tolerantnosť voči ostatným národnostiam - tento princíp taktiež využívam aj v práci, kde komunikujeme s rôznymi národnosťami. Zaujímavá časť bola aj tvorba projektov vo forme videí a prezentácii. Avšak, treba si nájsť dostatok času na štúdium na tejto univerzite.”