„Hovorí sa, že zo štúdia na vysokej škole by sme mali vyťažiť čo najviac a to či už cez kurzy, študijné pobyty alebo doplňujúce predmety, až po vytvorenie si siete kontaktov do budúcnosti. Trocha si to štúdijum okoreniť. Za mňa môžem povedať, že rozhodnutie ísť na Erasmus +, bolo to najlepšie rozhodnutie ever. Dôkazom je aj fakt, že som ho nakoniec z jedného semestra predlžila na celý rok. Pre štúdium v zahraničí som si vybrala jednu z prestížnych univerzít v Miláne, ktorá mi dala nie len skvelé vedomosti od uznávaných profesorov, ale prednášali mi aj mnohí uznávaní experti v Európe v odbore pre účtovníctvo a financie. Taktiež som si vyskúšala aj inú formu štúdia, než na akú sme zvyknutí tu na Slovensku a obohatila sa v spoznaní nových kultúr, nakoľko som študovala, cestovala a trávila voľný čas so študentami od Ázie, cez študentov z Európy ( hlavne milujúcich a veľmi pohostinných talianov :)) až po študentov z Ameriky. Vďaka tejto skúsenosti, mám teraz sieť kontaktov v rôznych častiach zeme. Erasmus + preto dostáva 11/10 a ak teda ešte stále váhaš, len si predstav tu taliansku kuchyňu, talianske hory, či perfektné talianske víno. Každopádne, každá krajina, ktorú si vyberieš ti určite prinesie to vlastne dobrodružstvo, zážitky a kultúru. Za mňa však môžem jednoznačne povedať, že Taliansko sa stalo mojim druhým domovom a to len vďaka Erasmus + experience.”