Rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave vypisuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľ Centra telesnej výchovy a športu na EU v Bratislave.

Nástup: 1. 4. 2023

Kvalifikačné predpoklady a ďalšie požiadavky:

• VŠ vzdelanie 2. stupňa (FTVŠ),
  • odborná prax minimálne 15 rokov,
  • manažérske a riadiace schopnosti a skúsenosti v oblasti telesnej výchovy a športu,
  • znalosť cudzieho jazyka vítaná
  • bezúhonnosť

K žiadosti o účasť na výberovom konaní a súhlasom na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane údajov treba doložiť: profesijný životopis, úradne overené doklady o dosiahnutom vzdelaní, akademických a vedeckých hodnostiach, prehľad doterajšej odbornej praxe, čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony a čestné vyhlásenie o bezúhonnosti.

Požadovaná dokumentácia musí byť predložená v slovenskom jazyku.

Forma výberového konania: ústny pohovor

Uvedené materiály treba doručiť do troch týždňov od uverejnenia oznamu na www.euba.sk na adresu: Oddelenie pre personálne a sociálne otázky, Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava 5.