Rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave vypisuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľ Študentského domova Ekonomickej univerzity v Bratislave Horský park.

Kvalifikačné predpoklady a iné kritériá a požiadavky:

• VŠ vzdelanie 2. stupňa – ekonomického alebo technického zamerania,
  • riadiaca prax minimálne 5 rokov (zameranie na stravovacie a ubytovacie zariadenia),
  • komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť, dynamika a kreativita v rozhodovaní, proaktívny a flexibilný prístup k práci, bezúhonnosť,
  • výborná užívateľská znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • bezúhonnosť.

Termín nástupu: 1.12.2023

Platové podmienky: v súlade so zákonom číslo 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov  a prílohy číslo 4 nariadenia vlády SR č. 296/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

žiadosti o účasť na výberovom konaní a súhlasom na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane údajov treba doložiť: profesijný životopis, úradne overené doklady o dosiahnutom vzdelaní,  prehľad doterajšej odbornej praxe, čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony  a čestné vyhlásenie o bezúhonnosti.

Požadovaná dokumentácia musí byť predložená v slovenskom jazyku.

Forma výberového konania: ústny pohovor

Uvedené materiály treba doručiť do troch týždňov od uverejnenia oznamu na www.euba.sk na adresu: Oddelenie pre personálne a sociálne otázky, Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava 5.