Obchodná fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave prijme na Dekanát

• študijného referenta/referentku

Kvalifikačné predpoklady a iné kritériá a požiadavky:

• ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou (resp. ukončené VŠ vzdelanie minimálne 1 stupňa vítané)
  • skúsenosti s agendou študijného oddelenia na VŠ vítané
  • aktívna znalosť anglického jazyka vítaná
  • práca s PC (MS Office) na pokročilej úrovni,
  • zodpovednosť, precíznosť, flexibilita,
  • bezúhonnosť.

Predpokladaný nástup: dohodou

Platové podmienky: v súlade so zákonom číslo 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a prílohy číslo 4 nariadenia vlády SR č. 296/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Popis pracovnej činnosti: organizačné a administratívne zabezpečenie pedagogickej činnosti pre 1. a 2.stupeň vysokoškolského štúdia na OF EU (prostredníctvom AIS); spracovanie písomností, dokumentov, výkazov, analýz, príprava podkladových materiálov pre dekana, prodekana pre vzdelávanie; vedenie spisovej agendy týkajúce sa študentov a vykonávanie ďalších činností, ktoré vyplývajú z poslania študijného referátu; archivácia dokumentov.

K žiadosti o prijatie so súhlasom na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov https://euba.sk/www_write/files/SK/zamestnanci/tlaciva/2022/tlacivo_ziadost_o_prijatie_do_zamestnania_2022.pdf

treba doložiť:

• profesijný životopis,
  • úradne overené doklady o dosiahnutom vzdelaní,
  • prehľad doterajšej praxe,
  • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti.

Uvedené materiály treba doručiť na Oddelenie pre personálne a sociálne otázky Ekonomickej univerzity v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava 5 v termíne do 30. 9. 2024.

kontaktná osoba: Ing. Andrea Mizerová, PhD., tajomníčka OF, e-mail: andrea.mizerova@euba.sk