Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava prijme do Oddelenia prevádzky a investícií EU v Bratislave

zámočníka - údržbára

Kvalifikačné predpoklady a iné kritériá a požiadavky:

• vyučený v odbore zámočník
  • prax minimálne 3 roky
  • zručnosť, spoľahlivosť, technické myslenie

Náplň práce:

Vykonávanie všetky druhov zámočníckych prác súvisiacich s opravou a údržbou technického zázemia v objektoch EU

Zamestnanecké výhody, benefity:

• 5 dní dovolenky nad zákonom stanovený rozsah
  • 7,5 hod. pracovný čas denne
  • Príspevok do III. piliera DDS
  • Rekreačné pobyty vo vlastných zariadeniach
  • Bezplatné parkovanie v areáli univerzity
  • Možnosť umiestnenia dieťaťa v materskej škole zamestnávateľa

Platové podmienky: v súlade so zákonom číslo 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Prílohy č.1 k nariadeniu vlády SR číslo 220/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Tarifný plat môže byť navýšený o osobný príplatok.

K žiadosti o prijatie so súhlasom na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov treba doložiť:

• profesijný životopis,
  • úradne overené doklady o dosiahnutom vzdelaní,
  • prehľad doterajšej praxe,

Požadovaná dokumentácia musí byť predložená v slovenskom jazyku.

Nástup: dohodou

Bližšie informácie poskytne Ing. Jozef Cerovský, 02 67295262, 02, e - mail: jozef.cerovsky@euba.sk

Uvedené materiály treba doručiť na Oddelenie pre personálne a sociálne otázky Ekonomickej univerzity v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava 5.

Kontakt: Oddelenie pre personálne a sociálne otázky

Tel.: +421267295288

E-mail: daniela.lukacova@euba.sk