Rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave Ferdinand Daňo dňa 21. 9. 2022 slávnostne odovzdal dekréty novovymenovaným docentkám a docentom EU v Bratislave.

Na Fakulte podnikového manažmentu sa habilitovali v odbore habilitačného konania a inauguračného konania ekonomika a manažment podniku doc. Ing. Katarína REMEŇOVÁ, PhD., MBA; doc. Ing. Zuzana SKORKOVÁ, PhD.doc. Ing. Marián SMORADA, PhD.

Na Obchodnej fakulte sa habilitovali v odbore habilitačného konania a inauguračného konania obchod a marketing doc. Ing. Zuzana FRANCOVÁ, PhD.doc. Ing. Róbert REHÁK, PhD.

Novovymenovaným docentkám a docentom srdečne blahoželáme a prajeme veľa pracovných úspechov.

Rektor odovzdal dekréty novým docentkám a docentom