Každoročne sú študenti prvého, druhého a tretieho stupňa vysokoškolského štúdia oceňovaní cenou Študentská osobnosť Slovenska akad. roka 2019/2020, ktorú udeľuje Junior Chamber International – Slovakia, členská organizácia Junior Chamber International. Nad projektom prevzala záštitu prezidentka SR - J.E. Zuzana Čaputová. Garantami projektu sú Slovenská rektorská konferencia a Slovenská akadémia vied.

Za kategóriu Ekonómia cenu získal Ing. Boris Fišera, študent doktorandského štúdia Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Srdečne gratulujeme!

studentska osobnost slovenska 1