Zapoj sa do nového projektu CEC – Central Europe Connect a obohať svoje štúdium o nové poznatky.

Spoločný certifikačný program dáva študentom bakalárskeho stupňa štúdia (II. a III. ročník) možnosť študovať na troch rôznych miestach a nadobudnúť tak nové skúsenosti a poznatky v najrýchlejšie rastúcom regióne Európy.

Predstavitelia WU (Ekonomická univerzita vo Viedni), EUBA (Ekonomická univerzita v Bratislave), SGH (Varšavská ekonomická škola), spojili svoje sily pri tvorbe nového certifikačného programu „Central Europe Connect“. Účastníci programu sa dozvedia o výzvach, s ktorými sa stretávajú nadnárodné firmy pri podnikaní v stredoeurópskom regióne. Ekonomiky Strednej Európy formujú svojím rýchlym procesom rozvoja, hospodárskym rastom a vitalitou ako aj silným prílevom priamych zahraničných investícií vznik miestnych šampiónov tohto ekonomického regiónu.

Táto nová študijná platforma spája študentov z troch univerzít a pripravuje ich na kariéru v nadnárodných spoločnostiach pôsobiacich v regióne.

Cieľová skupina

Študenti druhého a tretieho ročníka bakalárskeho stupňa štúdia s výbornou znalosťou angličtiny, vynikajúcimi študijnými výsledkami a záujmom o štúdium v multikultúrnej skupine.

Finančná podpora

WU (Rakúsko) 30€/deň v týždni od 3. do 9. marca 2019

EUBA – 0€/deň v týždni od 31. marca do 6. apríla 2019

SGH (Poľsko) 60€ /deň = 250 PLN/deň v týždni od 19. do 25. mája 2019