Prihlasovanie na mobility v rámci štipendijného programu CEEPUS pre učiteľov na akademický rok 2020/2021 bolo otvorené. Učitelia sa môžu uchádzať o mobilitu v rámci siete AMADEUS – CIII – CIII-AT-0068-16-2021 na nasledovných univerzitách:

UniverzitaPočet mesiacovPočet miest
WU - Vienna University of Economics and Business
Vienna University of Economics and Business / Austria
Corvinus University of Budapest Department of Finance / Hungary 1 1
University of Belgrade
Faculty of Economics, Business economics and management / Serbia

Od účastníkov je potrebná znalosť angličtiny.

Záujemcovia musia do stredy 10. júna 2020 doložiť nasledovné dokumenty, ktoré je potrebné zaslať prostredníctvom elektronickej komunikácie Mgr. Veronike Lipovskej, koordinátorke pre stáže a učiteľské a zamestnanecké mobility:

• životopis – CV v angličtine,
  • motivačný list v angličtine,
  • a zaradenie, o ktorú univerzitu majú prednostný záujem

Záujemcovia sa musia zaregistrovať na nasledovnom linku:

Učitelia sa môžu uchádzať o štipendium aj ako tzv. freemover (mimo siete) - prihlášky na pobyt sa podávajú priebežne od 1. júla 2020 do 30. novembra 2020. Pre pobyty v zimnom semestri sa odporúča záujemcom, aby si vytvorili prihlášku v priebehu júla.

Bližšie informácie nájdete na stránke: