Vážení študenti,

v súvislosti s mimoriadnou situáciou ohľadom šírenia vírusu COVID-19 by sme Vám radi poskytli praktické usmernenia, ako postupovať pri jednotlivých situáciách týkajúcich sa Vašej zahraničnej mobility. Dovolili sme si zosumarizovať najčastejšie sa opakujúce otázky.

V prípade, ak ste nedostali odpoveď na Vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať mailom s otázkami ohľadom študijných pobytov na andrea.szabova@euba.sk a michaela.vrbenska@euba.sk alebo vo veci stážových otázok na veronika.lipovska@euba.sk.

 

Všetky podklady vrátane žiadosti a originál podporných materiálov (faktúr, cestovných lístkov a pod.) je potrebné poslať poštou na adresu:

Mgr. Andrea Szabová (štúdium), Mgr. Veronika Lipovská (stáž)

Ekonomická univerzita v Bratislave
Oddelenie medzinárodnej mobility 
Dolnozemská cesta 1
852 35 Bratislava 
Slovenská Republika

 

Vaša žiadosť sa bude spracovávať v období najbližších mesiacov, preto Vás prosíme o trpezlivosť. V prípade nejasností Vám budeme kontaktovať. 

 

Ďalšie usmernenia a inštrukcie budeme postupe zverejňovať, preto prosím sledujte oznamy pre študentov na EU v Bratislave, prípadne náš Instagram účet euba_studyabroad.

 

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.