Zimný semester je už čoskoro za dverami a aj ty si môžeš spestriť svoj študentský život s University Dance Center priamo na svojej škole. Príď sa zabaviť a odreagovať sa spolu s kamarátmi na tanečné a pohybové kurzy, ktoré začínajú už od 30. septembra.

Kurzy prebiehajú počas týždňa od pondelka do štvrtka vo večerných hodinách, takže s prednáškami a cvikami sa ti to kryť nebude. Navyše cena je taktiež super študentská.

Na Ekonomickej univerzite v Bratislave sa môžeš tešiť na tieto kurzy, ktoré sme pre teba pripravili: Spoločenské tance, Ľudové tance, Bachata, Latino Lady Style, Body Styling, Joga.

Všetky potrebné informácie a prihlášku si nájdeš na www.unidc.sk.

unidc2019