Milí študenti bakalárskeho štúdia, zapojte sa do prestížnej medzinárodnej súťaže! Partnerská univerzita SolBridge International School of Business,South Korea pozýva študentov bakalárskeho štúdia na 6. ročník súťaže International Business Plan Competition, ktorá sa bude konať od 21.októbra do 27. októbra 2018 v meste Daejon, Južná Kórea.

Budete mať možnosť otestovať si Vaše analytické a obchodné zručnosti v reálnych prípadových štúdiách kórejských podnikov. Súťaž trvá 48 hodín a tím (zložený zo 4 členov) pripraví a predstaví svoj obchodný plán porote. Prvé dva tímy z každej skupiny postupujú do záverečného kola.

Všetci účastníci, 4 členovia tímu, budú ubytovaní v SolBridge rezidencii od 19.októbra (piatok) do 28. októbra (nedeľa).

Súťaž organizuje SolBridge každoročne od roku 2013 a v predchádzajúcom roku 2017 sa na súťaži zúčastnilo 18 tímov z viac ako 14 krajín a 21 národností. Tento rok sa očakáva účasť 20 tímov. V roku 2016 sa prvýkrát súťaže zúčastnili aj študenti Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorí ako jediní reprezentovali nielen Slovensko, ale aj Východnú Európu. Veríme, že i tento rok bude mať Ekonomická univerzita v Bratislave úspešné zastúpenie na súťaži.

Po súťaži, pred odchodom domov, budete mať príležitosť navštíviť priemyselné podniky a absolvovať kultúrne exkurzie v Soule a v okolí. SolBridge pokrýva všetky náklady počas celého týždňa. Náklady zahŕňajú miestnu dopravu, ubytovanie, stravu, návštevy podnikov a kultúrne aktivity v Soule. Študenti, účastníci, sú zodpovední iba za náklady na letenky a kyvadlovú dopravu z medzinárodného letiska Incheon a späť.

Záujemcovia, prosím zašlite Vaše CV a motivačný list na: sona.galanova@euba.sk do 20.septembra 2018.

Pre ďalšie informácie, prosím pozrite 2018 handbook.

GALANOVÁ, Soňa, Ing.

vedúca oddelenia