Milí študenti, ponúkame vám možnosť zúčastňovať sa pravidelných lekcií tradičnej jogy s učiteľkou jogy Jaiwanti Singh v priestoroch Školičky, ktoré sa budú konať každý týždeň od 12. apríla 2018, vo štvrtok v čase od 13:30 – 14:30 (termín vyhradený pre študentov).

Ide o tradičnú jogu, ktorá je zameraná na duševný rozvoj, odhalenie vlastnej cesty prebudenia.  Po absolvovaní hodiny budete zrelaxovaní, ukľudnení aj zharmonizovaní ;-)

Na lekcie je potrebné sa vopred registrovať prostredníctvom vyplnenia online formulára: https://drive.google.com/open?id=1aaEbtD7HuJ45gc5P6wZ-yWGyXGobwaHZFoh7v8FU0DU

Lekcie budú vedené v anglickom jazyku. Na lekciu je vhodné priniesť si so sebou podložku na cvičenie (žiadne iné špeciálne požiadavky nie sú).

Lekcie sú bezplatné, nakoľko sa jedná o projekt podporovaný a financovaný indickou vládou a na Slovensku indickým veľvyslanectvom so sídlom v Bratislave.

V prípade ďalších otázok, prosím, kontaktujte p. Jaiwanti prostredníctvom e-mailu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Namaste! ;-)

traditional yoga classes students