Ekonomická univerzita v Bratislave každoročne organizuje zbierku pre deti v detských domovoch a tento rok sme sa rozhodli zorganizovať materiálnu zbierku aj pre Slobodu zvierat.

Kde získate informácie?

Centrum komunikácie a vzťahov s verejnosťou (budova V2 - rektorát - A3.06)

Čím zvieratka nepohrdnú?

• Granule, konzervy, ryža, misky,
  • obojky, vôdzky, pelechy, uteráky, deky,
  • stará posteľná bielizeň, zateplené búdy,
  • zdravotné pomôcky, či kancelárske potreby…

Kde môžete odovzdať Vaše príspevky?

Na oddelení Centra komunikácie a vzťahov s verejnosťou.

Po ukončení zbierky sa 29. novembra 2019 uskutoční spoločné odovzdanie zbierky za účasti študentov, zamestnancov a vedenia univerzity. Okrem odovzdania zbierky účastníci absolvujú aj spoločné venčenie psíkov.

sloboda zvierat poster