Junior Sales Representative - Germany

Company
TSS COMPANY s.r.o.
Place of work
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Spravovanie existujúcich obchodných vzťahov a vytváranie nových obchodných vzťahov zo zameraním na Nemecko a Rakúsko. Spravovanie obchodnej databázy. Aktívna komunikácia so zákazníkmi - ústne ako aj písomné.
Hrubá mzda
Salary gross
Dohodou
Date of start
Dohodou
Contract type
Brigáda
Other benefits
Práca z kancelárie - flexibilný pracovný čas.
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
stredoškolské s maturitou študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa Nemecký jazyk - Pokročilý/Expert Microsoft Excel - základy Microsoft Outlook - pokročilý
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 6.10.2017
Spoločnosť sa zaoberá od roku 2011 vývojom a výrobou rádio-frekvenčných zariadení. Naše elektrotechnické zariadenia "MADE IN SLOVAKIA" exportujeme do 35 krajín sveta.
Contact
Mgr. Peter Spiess. spiess@tsscompany.eu, 0948 760 919