Brigáda v softvérovej firme vhodná pre študenta /tku

Company
backOFFICE.Sk s.r.o.
Place of work
Bosákova, Bratislava Petržalka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Spoločnosť backOFFICE.Sk s.r.o. so zameraním na špecializovaný softvér hľadá posilu do svojho tímu. Náplňou práce je administratíva, starostlivosť a komunikácia s klientmi, organizačné úlohy a prezentácie .Od uchádzača očakávame flexibilitu, komunikačné schopnosti, samostatnosť, chuť učiť sa novým veciam a vzťah k novým technológiám. Za zaujímavú prácu plnú výziev a nových skúseností ponúkame mesačný plat 200 € (40 hodín mesačne).
Hrubá mzda
Salary gross
200
Date of start
17.7.
Contract type
Brigáda
Other benefits
Možnosť služobného telefónu.
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
Úplné stredoškolské s maturitou.
V prípade záujmu nás kontaktujte na info@backoffice.sk so svojim životopisom, motivačný list výhodou.
Contact
info@backoffice.sk