16.03.2015

Predĺženie termínu podávania prihlášok na štúdium na NTU

Vážení študenti,
na základe dohody EU v Bratislave a Nottingham Trent University (NTU), Anglicko, Vám ponúkame možnosť absolvovať jeden rok štúdia na NTU v bakalárskom študijnom programe BA (Hons) International Business Management (Top Up) a získať tak dva diplomy o absolvovaní bakalárskeho štúdia - diplom EU v Bratislave a diplom NTU (titul "Bachelor with Honors").

Štúdium je určené študentom, ktorí ukončili 2. ročník bakalárskeho štúdia na EU v Bratislave a získali aspoň 120 ECTS kreditov. Prihlásiť sa môžu aj absolventi bakalárskeho štúdia na EU v Bratislave, vrátane študentov 1. a 2. ročníka inžinierskeho štúdia. O štúdium sa nemôžu uchádzať iba študenti a absolventi študijného programu Hospodárska informatika na Fakulte hospodárskej informatiky, ktorý na základe posúdenia NTU nie je kompatibilný s ponúkaným štúdiom.

Prijatie na štúdium je podmienené úspešným absolvovaním pohovoru na EU v Bratislave a aktívnou znalosťou anglického jazyka (skóre IELTS aspoň 6,5). Poplatok za štúdium na NTU je 7 200 GPB na študenta pri počte vyslaných študentov EU v Bratislave 1-5, resp. 6 750 GPB na študenta pri viac ako 6 vyslaných študentoch.

Predbežnú prihlášku vyplňte a odošlite najneskôr do 31.3.2015.

Bližšie informácie: zuzana.pupakova@euba.skwww.ntu.ac.uk

Prihláška TU