17.09.2015

AIESEC hľadá nových ľudí

AIESEC Bratislava ponúka možnosť  pre všetkých študentov, ktorí chcú počas školy získať praktické skúsenosti. Ak chceš využiť vedomosti, ktoré získavaš v škole získať a vyťažiť zo svojho štúdia čo najviac, ak hľadáš dobrodružstvá a zážitky, práve AIESEC hľadá nových ľudí, ktorí sa k nám pripoja. Prihlásiť sa môžeš do 4. Októbra.

Čo znamená stať sa členom AIESEC?

• pracovať v tíme alebo ho aj viesť;
  • organizovať a zúčasťnovať sa národných a medzinárodných konferenciách;
  • komunikovať a pracovať s ľuďmi z rozličných krajín;
  • získať praktické skúsenosti v rôznych oblastiach;
  • rozvíjať svoje zručnosti, ako napríklad vystupovanie pred ľuďmi, tímlíderské skúsenosti, time management a mnoho iných;
  • byť súčasťou celosvetovej organizácie zloženej z 70 000 mladých ľudí;
  • „learning by doing” (využitie teórie v praxi).

Na to, aby si sa stal členom AIESEC, potrebuješ prejsť výberovým konaním, ktoré sa skladá zo štyroch krokov:

1. Prihláška

Prihlášku nájdeš online na našej webovej stránke. A práve táto prihláška je prvým krokom výberového procesu nových členov.

2. Interview

Po vyplnení prihlášky sa Ti ozveme a pozveme Ťa na pohovor s jedným, alebo viacerými našimi  členmi. Neboj sa, nejedná sa o nič náročné, ani stresujúce. Chceme zistiť, čo Ti vieme ponúknuť.

3. Group activity

Po skončení osobného pohovoru Ťa hneď pozveme na skupinovú aktivitu, takzvané Assessment  Centrum, kde budeš spolu s ostanými aplikantmi riešiť spoločne zadané úlohy.

4. Úvodná konferencia

Zúčastníš sa svojej prvej konferencie, kde spoznáš svojho tím lídra a nových kolegov, aj ľudí z  ostatných tímov. Vysvetlíme Ti bližšie, prečo robíme, to čo robíme a ako funguje AIESEC. Priblížime Ti, na ktorých projektoch budeš so svojim tímom pracovať, aké budú Tvoje zodpovednosti a čo Ti to prinesie.

Ak naozaj chceš zo svojho štúdia vyťažiť čo najviac, neváhaj prihlásiť sa do AIESEC. Viac informácií o nás a prihlášku nájdeš na naše webovej stránke: http://aiesec.sk/studenti/global-leader/